Treningi grupowe

Trening personalny w grupie to zajęcia z trenerem w grupie 3-6 osób. Warunkiem przystąpienia do treningu grupowego jest odbycie testu sprawności fizycznej, który pozwoli określić do której grupy zostaną przypisane osoby. Podczas testu dowiesz się jaki jest Twój skład ciała, sprawdzisz czy Twoje ciało i stawy funkcjonują poprawnie, a także sprawdzisz kondycję, siłę oraz inne cechy motoryczne.

Koszt testu sprawności i to 100zł.

W ofercie dostępne są 2 rodzaje zajęć:

Mobility – zajęcia dedykowane osobom, które w teście sprawności fizycznej mają deficyty mobilności lub pracę siedzącą i bardzo spięte mięśnie. Sygnałem, że dzieje się coś złego jest również ból stawów(kolano, bark) lub pleców. Trening polega na połączeniu różnych technik mobilizacyjnych oraz metod rozciągania. Na zajęciach używamy oprócz tradycyjnego stretchingu(które nie zawsze pomagają), rollerów, piłek, power bandów. Po tych zajęciach poczujesz, że sztywność i ból znikają :-)

Cross training – zajęcia dedykowane dla osób które w teście sprawności fizycznej mają słabszą siłę mięśni, kondycję oraz niekorzystny skład ciała. Trening dzieli się na kilka bloków w skład których wchodzą: rozgrzewka i przygotowanie ruchowe, ćwiczenia siłowe podstawowych wzorców ruchowych(np. przysiad, wykrok, wypychanie, przyciąganie), trening HIIT(trening interwałowy który bardzo mocno podnosi tempo przemiany materii), stretching statyczny lub masaż powięziowy.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedzielę w godz. 12:00-14:00. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia bezpośrednio u trenerów, ponieważ wyznaczony jest limit miejsc(maksymalnie 6 osób).

Cena karnetu: 500 zł/10 wejść. Ważność to 3 miesiące od daty wykupienia karnetu.

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl