DIETETYCY

Katarzyna Chądzyńska jest specjalistą ds. żywienia człowieka. Swoją przygodę z dietetyką rozpoczęła w 2007 roku na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Zarówno studia inżynierskie, jak i magisterskie ukończyła ze specjalizacją Żywienie Człowieka i Dietetyka. 

Swoje doświadczenie zdobywaa w kontaktach z pacjentem indywidualnym. Współpracowała z firmą eHealth Polska prowadząc szkolenia z zakresu dietetyki oraz Urzędem Miasta przy kampanii „Wiem co Jem”. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Wiedzę stale uaktualnia i poszerza odbywając liczne kursy oraz szkolenia. Prywatnie jest spełnioną mamą. Większość swojego czasu pozazawodowego poświęcam rozbrykanemu Synkowi, który codziennie sprawia, że życie jest jeszcze piękniejsze i pełniejsze.

Kasia sama o sobie mówi „Mam to szczęście, że pisząc o swoich zainteresowaniach mogę powiedzieć, że są one spójne z tym, co robię zawodowo. Uwielbiam gotować i realizować swoje pasje w kuchni, dzięki czemu moje diety nigdy nie są nudne . Ponadto chętnie relaksuję się szkicując, bądź malując na płótnie lub po prostu – z dobrą książką i herbatą. Myśląc o aktywnym wypoczynku od niedawna na pierwszym miejscu stawiam ściankę wspinaczkową, a zaraz po niej taniec i jogę. Z zainteresowań pozadietetycznych pasjonuje mnie wszechświat i to, jak harmonijnie działa. Z pewnością gdybym nie była dietetykiem zostałabym  strofizykiem.


 
 

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl