DIETETYCY

Karolina Nyga jest absolwentką SGGW na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności (Mgr inż.) ze specjalizacją Żywienie Człowieka i Dietetyka. Zajmuje się dietami zarówno osób dorosłych, jak i dzieci w każdym wieku. Specjalizuję się w otyłości i cukrzycy, ale codziennie spotyka się z pacjentami z najróżniejszymi jednostkami chorobowymi.

Swoje doświadczenie zawodowe zaczęła już budować podczas studiów. Pracowała na różnych eventach dietetycznych - udzielając konsultacji i robiąc badania składu ciała, prowadziła warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym ze Stowarzyszenia Dietanova oraz pracowała dla cateringu dietetycznego.

Obecnie pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale Diabetologii i Endokrynologii z tymi najmniejszymi i nieco starszymi pacjentami. Kontakt z ludźmi i niesienie im pomocy sprawia, że czuję ogromną satysfakcję i przyjemność ze swojego zawodu. Jej zdaniem każdy dobry dietetyk powinien cechować się ogromną empatią w stosunku do swoich podopiecznych i być po części psychologiem, aby dobrze zrozumieć problem oraz potrzeby pacjenta i móc jak najlepiej mu pomóc. W swojej pracy uwielbia ciągłe pogłębianie wiedzy i podejmowanie nowych wyzwań.


 
 

Katarzyna Chądzyńska jest specjalistą ds. żywienia człowieka. Swoją przygodę z dietetyką rozpoczęła w 2007 roku na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Zarówno studia inżynierskie, jak i magisterskie ukończyła ze specjalizacją Żywienie Człowieka i Dietetyka. 

Swoje doświadczenie zdobywaa w kontaktach z pacjentem indywidualnym. Współpracowała z firmą eHealth Polska prowadząc szkolenia z zakresu dietetyki oraz Urzędem Miasta przy kampanii „Wiem co Jem”. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Wiedzę stale uaktualnia i poszerza odbywając liczne kursy oraz szkolenia. Prywatnie jest spełnioną mamą. Większość swojego czasu pozazawodowego poświęcam rozbrykanemu Synkowi, który codziennie sprawia, że życie jest jeszcze piękniejsze i pełniejsze.

Kasia sama o sobie mówi „Mam to szczęście, że pisząc o swoich zainteresowaniach mogę powiedzieć, że są one spójne z tym, co robię zawodowo. Uwielbiam gotować i realizować swoje pasje w kuchni, dzięki czemu moje diety nigdy nie są nudne . Ponadto chętnie relaksuję się szkicując, bądź malując na płótnie lub po prostu – z dobrą książką i herbatą. Myśląc o aktywnym wypoczynku od niedawna na pierwszym miejscu stawiam ściankę wspinaczkową, a zaraz po niej taniec i jogę. Z zainteresowań pozadietetycznych pasjonuje mnie wszechświat i to, jak harmonijnie działa. Z pewnością gdybym nie była dietetykiem zostałabym  strofizykiem.


 
 

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl