Wszyscy trenerzy Elite Zone są profesjonalistami. Oprócz wykształcenia kierunkowego, dodatkowo każdy z nich jest absolwentem wewnętrznego szkolenia trenerów personalnych Elite Zone. Nie ważne, którego trenera wybierzesz – masz gwarancję najwyższej jakości usług. Spełnimy Twoje sportowe marzenia w sposób profesjonalny, indywidualny i kompleksowy. Każdy z trenerów Elite Zone jest ekspertem w dziedzinie treningów personalnych, stosuje najnowsze metody treningowe i korzysta z systemów pomagających tworzyć treningi na miarę twoich potrzeb.

Trener personalny Warszawa - Łukasz Bort

ŁUKASZ BORT - TRENER PERSONALNY

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w szkole podstawowej, trenując między innymi: koszykówkę, piłkę ręczną oraz biegi  średniodystansowe. Będąc w szkole średniej interesowały mnie sporty walki i miałem okazję zgłębić tajniki karate, kick-boksingu i boksu. Kończąc szkołę średnią wraz z bratem bliźniakiem zaczęliśmy chodzić na siłownię i tak szybko przekonałem się, że moim powołaniem jest przygoda z fitnessem. Treningiem personalnym zajmuję się od 12 lat. Moja specjalizacja to trening motoryczny pod wybrane dyscypliny sportowe(golf, sporty walki, tenis, sporty zespołowe). Ukończyłem kilka prestiżowych kursów m.in. NSCA CSCS(National Strenght and Conditioning Association Strenght and Conditioning Specialist), TPI level 1 i 2(Titleist Performance Institute) czy FMS(Functional Movement System).


 
 
 

Trener personalny Warszawa - Kamil Kowalski

KAMIL KOWALSKI - TRENER PERSONALNY

Sport to moja pasja od najmłodszych lat! Już jako mały chłopiec trenowałem piłkę nożną oraz taekwondo. W późniejszym czasie przyszedł czas na pływanie i sporty siłowe. W szkole średniej trenowałem trójbój siłowy, któremu zawdzięczam silny charakter sportowca. Ostatnie lata poświęciłem na zgłębianiu wiedzy o sportach sylwetkowych i zdrowej diecie, ukończyłem kurs instruktora kulturystyki, który przygotował mnie do pracy trenera personalnego. Jako jeden z niewielu trenerów w Polsce posiadam Amerykański certyfikat FMS (Functional Movement Systems). Obecnie zajmuję się treningiem funkcjonalnym, który według mnie przynosi największe korzyści naszemu ciału.

 

Trener personalny Warszawa - Kamil Brzeziński

KAMIL BRZEZIŃSKI - TRENER PERSONALNY

Sport był obecny w moim życiu od wczesnych lat dzieciństwa. Najważniejszym sportem przez wiele lat była dla mnie piłka nożna, którą trenowałem grając w reprezentacjach szkół, do których uczęszczałem. Na studiach łączyłem grę w piłkę z nową pasją – treningiem siłowym. Stopniowo trening na siłowni stał się moją najważniejszą aktywnością sportową i to jemu poświęcam największą uwagę. Podczas treningów koncentruję się na właściwej technice wykonywania ćwiczeń, motywacji oraz bezpieczeństwie moich podopiecznych. Ukończyłem szereg szkoleń oraz kursów specjalistycznych m. in. kurs instruktora sportu ze specjalnością kulturystyka, profesjonalny doradca suplementacyjny, żywienie i suplementacja w sporcie. Właśnie dzięki temu moi podopieczni osiągają dobre rezultaty, co bardzo mnie cieszy :)

 

Trener personalny Warszawa - Michał Miszczak

MICHAŁ MISZCZAK - TRENER PERSONALNY

Sportem zainteresowałem się już w szkole podstawowej. Początkowo były to zajęcia lekkoatletyczne w szkolnym klubie sportowym. Następnie przyszła kolej na sporty i sztuki walki, którymi zajmowałem się do końca szkoły średniej. Wszechstronne treningi przygotowały mnie do podjęcia studiów na warszawskiej AWF na kierunku wychowanie fizyczne, które ukończyłem z tytułem magistra. W trakcie studiów uzyskałem uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach boks oraz pływanie. Ponadto ukończyłem kurs trenera personalnego oraz szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego. Cały czas staram się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, a obecnie zgłębiam tajniki masażu.

 
 
 

Trener personalny Warszawa - Kamil Kazimierczak

Kamil Kazimierczak - TRENER PERSONALNY

Sport towarzyszył mi już od najmłodszych lat. Przygoda zaczęła się od treningów pływania. Następnie trenowałem sporty walki. Na pierwszy trening poszedłem kiedy miałem 8 Lat. Mając 16 lat zacząłem chodzić na siłownie żeby się wzmocnić, nabrać siły i poprawić sylwetkę. Szybko złapałem bakcyla i zagadnienia takie jak: trening siłowy, trening kulturystyczny, dietetyka stały się moją pasją. Obecnie trenuję od 11 lat, stale poszerzam swoje umiejętności, a wiedzę którą zdobyłem przekazuję innym. W pracy trenera stawiam na pełne zaangażowanie i uwagę, duże efekty oraz dobre relacje z moimi podopiecznymi :-)

 
 

Jakub Hepner - TRENER PERSONALNY

Za czasów liceum i studiów trenował piłkę ręczną i grał na poziomie 2 ligi. Sportami siłowymi zainteresował się dzięki kolegom jakieś 4 lata temu i od tamtej pory samodzielnie poszukuje wiedzy i coraz to nowszych i skuteczniejszych metod i ciekawostek treningowych. Pracuje jako trener od 2,5 roku a dodatkowo jest instruktorem snowboardu. Oprócz kompleksowej przebudowy sylwetki czy poprawy i korekcji wad postawy ciała przygotuje Cię też do sezonu piłki ręcznej bądź zimowego wypadu w góry. Dobierze też ewentualną suplementację czy wskazówki dotyczące diety i pomoże ustalić i zrealizować cele i postanowienia.

Certyfikaty/wykształcenie, szkolenia, warsztaty

  • Licencjat na kierunku Sport na AWF w Warszawie
  • Kurs na trenera personalnego z elementami dietetyki i suplementacji w S4
  • Szkolenie z suplementacji

Specjalizacja: Trening siłowy, i delikatniejszy fitnesowy ukierunkowane na kompleksową przebudowę sylwetki, przyrost masy mięśniowej, spalenie tkanki tłuszczowej, korekcję wad postawy ciała, treningi przygotowujące do sportów zimowych, przygotowanie kondycyjne, budowa siły.


Jakub Jarosiński

Certyfikowany trener personalny, instruktor kulturystki, masażysta oraz ratownik WOPR ze specjalnością treningów kalistenicznych. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat początkowa za sprawa amatorskich drużyn piłkarskich oraz judo. Wiedzę merytoryczna pozyskiwałem na studiach, kursach, szkoleniach oraz w szkole masażu i fizjoterapii. W pracy kieruje się zasada małych kroczków z nastawieniem na cel i duża determinację.

   

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl