Wszyscy trenerzy Elite Zone są profesjonalistami. Oprócz wykształcenia kierunkowego, dodatkowo każdy z nich jest absolwentem wewnętrznego szkolenia trenerów personalnych Elite Zone. Nie ważne, którego trenera wybierzesz – masz gwarancję najwyższej jakości usług. Spełnimy Twoje sportowe marzenia w sposób profesjonalny, indywidualny i kompleksowy. Każdy z trenerów Elite Zone jest ekspertem w dziedzinie treningów personalnych, stosuje najnowsze metody treningowe i korzysta z systemów pomagających tworzyć treningi na miarę twoich potrzeb.

Trener personalny Warszawa - Łukasz Bort

ŁUKASZ BORT - TRENER PERSONALNY

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w szkole podstawowej, trenując między innymi: koszykówkę, piłkę ręczną oraz biegi  średniodystansowe. Będąc w szkole średniej interesowały mnie sporty walki i miałem okazję zgłębić tajniki karate, kick-boksingu i boksu. Kończąc szkołę średnią wraz z bratem bliźniakiem zaczęliśmy chodzić na siłownię i tak szybko przekonałem się, że moim powołaniem jest przygoda z fitnessem. Treningiem personalnym zajmuję się od 8 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej miałem okazję ukończyć wiele kursów branżowych m.in. instruktora kulturystyki, FMS(Functional Movement Screen) oraz poznać wiele metod treningowych(crossfit, trening funkcjonalny, trening dzielony, P90X, przygotowanie motoryczne pod kątem golfa, tenisa, sportów walki).


 
 
 

Trener personalny Warszawa - Kamil Kowalski

KAMIL KOWALSKI - TRENER PERSONALNY

Sport to moja pasja od najmłodszych lat! Już jako mały chłopiec trenowałem piłkę nożną oraz taekwondo. W późniejszym czasie przyszedł czas na pływanie i sporty siłowe. W szkole średniej trenowałem trójbój siłowy, któremu zawdzięczam silny charakter sportowca. Ostatnie lata poświęciłem na zgłębianiu wiedzy o sportach sylwetkowych i zdrowej diecie, ukończyłem kurs instruktora kulturystyki, który przygotował mnie do pracy trenera personalnego. Jako jeden z niewielu trenerów w Polsce posiadam Amerykański certyfikat FMS (Functional Movement Systems). Obecnie zajmuję się treningiem funkcjonalnym, który według mnie przynosi największe korzyści naszemu ciału.

 

Trener personalny Warszawa - Kamil Brzeziński

KAMIL BRZEZIŃSKI - TRENER PERSONALNY

Sport był obecny w moim życiu od wczesnych lat dzieciństwa. Najważniejszym sportem przez wiele lat była dla mnie piłka nożna, którą trenowałem grając w reprezentacjach szkół, do których uczęszczałem. Na studiach łączyłem grę w piłkę z nową pasją – treningiem siłowym. Stopniowo trening na siłowni stał się moją najważniejszą aktywnością sportową i to jemu poświęcam największą uwagę. Podczas treningów koncentruję się na właściwej technice wykonywania ćwiczeń, motywacji oraz bezpieczeństwie moich podopiecznych. Ukończyłem szereg szkoleń oraz kursów specjalistycznych m. in. kurs instruktora sportu ze specjalnością kulturystyka, profesjonalny doradca suplementacyjny, żywienie i suplementacja w sporcie. Właśnie dzięki temu moi podopieczni osiągają dobre rezultaty, co bardzo mnie cieszy :)

 

Trener personalny Warszawa - Michał Miszczak

MICHAŁ MISZCZAK - TRENER PERSONALNY

Sportem zainteresowałem się już w szkole podstawowej. Początkowo były to zajęcia lekkoatletyczne w szkolnym klubie sportowym. Następnie przyszła kolej na sporty i sztuki walki, którymi zajmowałem się do końca szkoły średniej. Wszechstronne treningi przygotowały mnie do podjęcia studiów na warszawskiej AWF na kierunku wychowanie fizyczne, które ukończyłem z tytułem magistra. W trakcie studiów uzyskałem uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach boks oraz pływanie. Ponadto ukończyłem kurs trenera personalnego oraz szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego. Cały czas staram się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, a obecnie zgłębiam tajniki masażu.

 
 
 

Trener personalny Warszawa - Kamil Kazimierczak

Kamil Kazimierczak - TRENER PERSONALNY

Sport towarzyszył mi już od najmłodszych lat. Przygoda zaczęła się od treningów pływania. Następnie trenowałem sporty walki. Na pierwszy trening poszedłem kiedy miałem 8 Lat. Mając 16 lat zacząłem chodzić na siłownie żeby się wzmocnić, nabrać siły i poprawić sylwetkę. Szybko złapałem bakcyla i zagadnienia takie jak: trening siłowy, trening kulturystyczny, dietetyka stały się moją pasją. Obecnie trenuję od 11 lat, stale poszerzam swoje umiejętności, a wiedzę którą zdobyłem przekazuję innym. W pracy trenera stawiam na pełne zaangażowanie i uwagę, duże efekty oraz dobre relacje z moimi podopiecznymi :-)

 
 

Trener personalny Warszawa - Piotr Nadulski

PIOTR NADULSKI - TRENER PERSONALNY

Sport towarzyszył mi od podstawówki, kiedy to grałem w piłkę nożną. Będąc w gimnazjum zainteresowałem się „skakaniem na rowerze”, a dokładnie dyscypliną dirt i street MTB. Na siłownię poszedłem w czasach szkoły średniej, aby poprawić swoje wyniki w sporcie rowerowym. Jednak bardzo szybko sport siłowy stał się moim głównym zainteresowaniem zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Jestem trenerem od ponad dwóch lat. W swojej pracy zajmuję się treningiem korekcyjnym, prewencją urazów, kształtowaniem siły, a także treningiem motorycznym. Ukończyłem wiele szkoleń, m. in. kurs trenera personalnego, szkolenie z diagnostyki wad postawy, szkolenie z trójboju siłowego oraz dwa poziomy szkolenia z przygotowania motorycznego sportowców.


 
 
 

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl