Treningi personalne, indywidualne

Treningi personalne, indywidualneTrening personalny jest kierowany do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty ćwiczeń w możliwie krótkim czasie. Mogą to być osoby niećwiczące lub takie, które trenują regularne, ale bez widocznych rezultatów. Trening personalny to trening szyty na miarę. Nieważne, czy interesują Cię specjalne ćwiczenia na brzuch tuż przed sezonem letnim, marzysz o spaleniu tkanki tłuszczowej czy chcesz poprawić swoje wyniki, gdyż trenujesz wyczynowo – nasi trenerzy dostosują trening specjalnie do Ciebie.

Pierwsza wizyta w studiu będzie trwać około 1,5 godziny. Trener personalny poprowadzi z Tobą konsultację, podczas której poznamy Twoje oczekiwania, opowiesz nam o przebytych kontuzjach i doświadczeniu sportowym. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie celu. Pod konkretny cel ustalany jest program treningowy oraz optymalna liczba treningów do jego osiągnięcia. Na pierwszym treningu sprawdzana jest sprawność fizyczna oraz przeprowadzana jest analiza składu ciała i test FMS (Functional Movement Screen). Jako jeden z nielicznych klubów w Polsce stosujemy metodykę FMS, która daje informację na temat zaburzeń układu ruchu. Dzięki temu trener może łatwo dodać ćwiczenia korygujące, które zabezpieczają przed kontuzjami i przywracają prawidłowe funkcje ruchowe. Na pierwszym spotkaniu ustalimy też wspólnie intensywność treningu adekwatną do Twojej dyspozycyjności czasowej, a po jego zakończeniu wysyłamy drogą mailową wskazówki na temat odżywiania i przykładowy plan zbilansowanej diety.

Trener personalny wykorzystuje Twój czas na trening efektywnie – w ciągu jednej godziny ćwiczeń możesz naprawdę się zmęczyć. Zadaniem trenera jest ciągłe motywowanie do osiągania lepszych wyników, a także wprowadzanie nowych metod treningowych i coraz bardziej wymagających ćwiczeń. W regularnych odstępach czasu dokonywane są pomiary postępów. Naszym zadaniem jest tak ułożyć trening indywidualny, żebyś Ty czuł się komfortowo i żeby przynosił on najlepsze efekty.

Treningi personalne a różne dyscypliny sportowe

Trening indywidualny, personalnyTreningi personalne są również skierowane do osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Wykonując dodatkowe ćwiczenia pod okiem trenera, można znacznie poprawić swoje wyniki, zabezpieczyć się przed kontuzjami, a także nauczyć swój organizm szybszej regeneracji.

Do dyscyplin sportowych, w których pomóc mogą dodatkowe ćwiczenia na siłowni należy między innymi golf lub tenis - specjalne ćwiczenia dla golfistów mogą znacząco poprawić zasięg uderzenia oraz jego precyzję, a tenisiści mogą znacząco poprawić swój serwis i lepiej opanować kontrolę nad kortem.

Nasi specjaliści prowadzą także ćwiczenia dla biegaczy - jest to zestaw ćwiczeń mających na celu poprawę szybkości i wydolności organizmu, który pozwoli osiągnąć znacznie lepsze wyniki czy to w trakcie maratonu, czy w trakcie biegu lekkoatletycznego. W zakresie ich umiejętności zostały zawarte także specjalne ćwiczenia po kontuzji poprawiające działanie nadwyrężonej kończyny, pomagające w odzyskaniu pełnej lub częściowej sprawności sprzed urazu.

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl