Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Podczas dziesięcioletniej praktyki zawodowej zdobywałem doświadczenie w oddziałach i klinikach ortopedycznych oraz sportowych. Od trzech lat prowadzę gabinet fizjoterapii.

Wyspecjalizowałem się w terapii dolegliwości o charakterze przeciążeniowym oraz ostrym. W pracy posługuję się koncepcjami dotyczącymi zarówno tkanek miękkich jak również stawów. Nie zapominając o tym, że organizm stanowi integralną całość a przyczyna dysfunkcji może leżeć dalej niż miejsce bólu.

Podstawą wszystkich stosowanych przeze mnie technik terapeutycznych jest znajomość anatomii, fizjologii oraz biomechaniki. Na bazie tej wiedzy wciąż poszerzam swój warsztat pracy, m.in. takimi kursami jak: terapia mięśniowo – powięziowych punktów spustowych, Kinetic Kontrol, manipulacje stawowe krótkodźwigniowe, igłoterapia, Kinesiotaping, kurs masażu poprzecznego, funkcyjnego, klasycznego, limfatycznego, segmentarnego. Uczestniczę regularnie w konferencjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii.

Prywatnie lubię podróżować, poznawać nowe kraje, ludzi i kultury.


 
 

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl