Partnerzy

Naszym partnerem jest Mercedes-Benz Warszawa. Dzięki współpracy z Mercedes-Benz Warszawa nasi klienci otrzymują szereg korzyści (specjalna oferta, osobisty opiekun, jazdy próbne, samochód na weekend). Mercedes-Benz Warszawa to firmowy salon sprzedaży i serwis Mercedes-Benz. Działa od maja 2004 r. jako spółka koncernu Daimler AG. Zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów marki Mercedes-Benz, Smart, Maybach i Mitsubishi Fuso.
Nasi klienci znajdują się pod opieką najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki. Jak wiadomo trening musi iść w parze z właściwym odżywianiem, dlatego ściśle współpracujemy z Polskim Centrum Dietetyki Sportowej.
   
Patronem organizowanych przez nas szkoleń jest Gamma - czołowa firma szkoleniowa. Zdobywa nagrody za efektywność, dynamikę przychodów oraz popularność wśród uczestników. Najważniejsze linie produktowe firmy to: szkolenia kompetencyjne, team building, doradztwo HR, szkolenia otwarte.
KLINIKA FIZJOTERAPII mgr Zygmunt Bartosiewicz to miejsce z którym współpracujemy w zakresie rehabilitacji. Klinika Fizjoterapii zajmuję się kompleksową rehabilitacją kręgosłupa, stawów, mięśni oraz całego narządu ruchu. Ponadto klinika prowadzi :rehabilitację profilaktyczną,rehabilitację pourazową (złamania, skręcenia, zwichnięcia), 
rehabilitację po urazach sportowych, rehabilitację przed i pooperacyjną,rehabilitację funkcjonalną,rehabilitację stawów skroniowo-żuchwowych,rehabilitację wad postawy u dzieci (np. skolioza czy płaskostopie),rehabilitację dla kobiet w ciąży,rehabilitację seniorów.
Więcej informacji na www.klinikafizjoterapii.com
Mokosh Cosmetics jest producentem wysokiej jakości kosmetyków naturalnych, w których składzie znajdują się certyfikowane surowce organiczne. Receptury produktów Mokosh zostały stworzone przez wyspecjalizowanych kosmetologów i biotechnologów, których pasją jest naturalna pielęgnacja. Wyjątkowe, bogate składy, wysokiej jakości oleje, olejki, bogate w mikroelementy sole i piękne linie zapachowe pozwalają poczuć się jak w profesjonalnym spa w zaciszu swojego domu.
Nasz kolejny partner, który dba o dietę naszych podopiecznych. Wraz z Dietetyka Sportowa przygotowują dietę indywidualną dopasowaną do określonych potrzeb. Potrzebujesz potrójnej porcji białka? Nie lubisz buraków? Chcesz schudnąć? Twój lekarz dał Ci specjalne wytyczne? Chcesz poprawić wyniki badań? Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią dietę. Szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty i zawsze otrzymasz to, co lubisz.
Naszym partnerem został Runmageddon - wyścig określany piekielnym biegiem, podczas którego zawodnicy muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody, a zarazem współpracować ze sobą, bo tylko to gwarantuje dotarcie do mety. Runmageddon to doskonała propozycja dla biegaczy znudzonych biegami ulicznymi oraz fanów dobrej zabawy. Oczywiście nie trzeba dodawać, że w Elite Zone przygotowujemy naszych zawodników do tego ciekawego biegu.

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl