Zajęcia dla dzieci

Zajęcia sportowe dla dzieci

Twoje dziecko ma mało ruchu? Dużo czasu spędza przy nauce, komputerze, tablecie czy telefonie? W epoce cyfrowej, w której żyjemy nasze dzieci są coraz bardziej narażone na wady postawy, wzroku, alienację od rówieśników, problemy ruchowe czy nawet otyłość. Dzieci coraz rzadziej jeżdżą na rowerze, biegają czy grają w piłkę, a do szkół często wozimy je samochodem. Jeśli nie zainteresujemy ich różnymi zajęciami ruchowymi, to bardzo prawdopodobne, że będą miały różne problemy związane z układem ruchu, jak i natury psychicznej. Dlatego trzeba dzieciom pokazać ciekawą alternatywę dla komputera czy telewizora i zachęcić do zajęć sportowych, aby zawczasu zapobiec problemom w przyszłości. Nie chcemy z dzieci robić zawodowych sportowców. Chcemy aby się ruszały i miały FRAJDĘ + z tego różnorodne korzyści fizyczne i emocjonalne.
Ruch jest naturalną potrzebą dziecka, a od wczesnych lat życia kształtujemy różne umiejętności ruchowe, które potem wpływają na dalsze życie.
Pamiętaj – to jakich wzorców nauczymy nasze dzieci, będzie miało ogromny wpływ na ich dalszy rozwój i całe życia. Ucząc je dobrych nawyków i wzorców ruchowych, będą bardziej aktywne, zdrowe, silne, pewne siebie i samodzielne.

Korzyści z treningu dla dziecka:
- zaspokajanie naturalnej potrzeby dziecka – ruchu,
- rozwijanie i kształtowanie takich cech jak równowaga, szybkość, siła, zwinność, zręczność, gibkość itp.,
- regularny ruch dziecka zmniejsza ryzyko nadwagi i wiążących się z nią chorób i dolegliwości,
- niwelowanie wad postawy, które pojawiają się w obecnych czasach coraz wcześniej (np. skrzywienie boczne kręgosłupa, bóle pleców, garbienie się, obciążenie szyjnego odcinka kręgosłupa),
- nauka zdrowych nawyków ruchowych i regularności,
- budowanie pewności siebie, samodzielności, dyscypliny i samoakceptacji,
- kontakt z innymi dziećmi, nauka pracy w grupie, rozwój społeczny,
- dobra zabawa 

Elite Zone zapewni Twojemu dziecku wszystkie wymienione korzyści oraz dobrą zabawę i przyjazną atmosferę kameralnego klubu. Trenujemy w małych grupach więc Twojemu dziecku poświęcimy uwagę i troskę o jego bezpieczeństwo.

 

Zajęcia odbywają się w środę o 18:00 oraz sobotę o 11:00. Grupy max. 5 osób. 

Dzieci w wieku 6-10 lat. 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zajęć pod nr tel. 796693238 

Cena: 200 zł(karnet 4 zajęć - ważność 4 tygodnie). Pierwsze zajęcia - gratis!

 

 

Warszawa, Al. Szucha 8 mapa »

studio@elitezone.com.pl

(22) 629 09 57

© 2013 All rights reserved. Theme by pifpafdesign | Trener personalny Warszawa MokotówStrona wykonana przez doNETA.pl