TRENING MEDYCZNY

TRENING MEDYCZNY

Pozbądź się bólu
i bądź sprawny!

Jak wygląda trening?

Pozbądź się bólu
i bądź sprawny!

Trening medyczny, wspomaganie rehabilitacji

Ćwicz z EliteZone

Wylecz się z kontuzji raz na zawsze!

Trening uzupełnia fizjoterapię oraz pozwala na szybki powrót do sprawności.

Pracuj z fizjoterapeutą

Trening jest bezpieczny i koordynowany przez fizjoterapeutę. Plan treningowy układany jest po wcześniejszej wizycie i diagnostyce, dzięki temu łatwo jest pracować nad wykrytymi dysfunkcjami.

Cofnij czas

Dzięki regularnym treningom nie musisz ograniczać się od uprawiania sportu. Po tym jak dzięki treningom przywrócisz „ustawienia fabryczne” możesz biegać, skakać, jeździć na rowerze czy grać w tenisa!

Pan Zdzisław, poznaj tę historię

"Dziś Pan Zdzisław zdolny jest do wykonywania każdych ćwiczeń siłowych dzięki bardzo dobrej kontroli mięśni głębokich."

Skierowany jest dla osób borykających się z kontuzjami oraz dolegliwościami zdrowotnymi. Często jest uzupełnieniem rehabilitacji. Jego podstawą są właściwe proporcje między mobilnością, a koordynacją. Które są niezbędne do przywrócenia pełnej sprawności oraz zminimalizowania ryzyka dalszych kontuzji

Każdy pacjent konsultowany jest z fizjoterapeutą, który wspomaga trenera w budowaniu planu postępowania. Który dobrany jest do dysfunkcji ciała danej osoby, jej ograniczeń, wcześniejszych kontuzji.

Przykładem jest Pan Zdzisław który pomimo wielopoziomowej dyskopatii lędźwiowej, deformacji scheuermanna w odcinku piersiowym oraz chorzenie układu kostno-mięśniowego. Wykonuje trening siłowy odpowiednio ukierunkowany do jego potrzeb. Zaczęliśmy powoli od ćwiczeń oddechowych, ćwiczeń wspomagających mięsnie kręgosłupa. Aby ustabilizować sylwetkę, nauczyć się pracy nad własnym ciałem. Z treningu na trening zdobywaliśmy pewność wykonywania ćwiczeń siłowych. W których klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Każdy trening zaczynamy od ćwiczeń  mięśni brzucha oraz grzbietu, aby je łatwej zaangażować w dalszym etapie treningu.

Dziś Pan Zdzisław zdolny jest do wykonywania każdych ćwiczeń siłowych dzięki bardzo dobrej kontroli mięśni głębokich. 

Pomimo ograniczeń nie musimy rezygnować z przyjemności którą daje nam aktywność fizyczna.

Nasi specjaliści treningu medycznego

Co mówią nasi klienci?

Zadzwoń lub napisz

Porozmawiaj z Trenerami Elite Zone. Jesteśmy po to, aby Ci doradzić i pomóc w osiągnięciu Twoich wymarzonych celów. Zacznijmy już dziś.

Adres

Elite Zone sp. z o.o.
Al. Szucha 8
00-580 Warszawa

Telefon

793-409-709, 884-898-808

E-mail

studio@elitezone.com.pl