SPORT ZAWODOWY

SPORT ZAWODOWY

Popraw wyniki sportowe

Rozpocznij trening
SPORT ZAWODOWY

SPORT ZAWODOWY

Zminimalizuj ryzyko kontuzji

Rozpocznij trening

Popraw wyniki sportowe

Sport zawodowy

Rozwijaj się z EliteZone

Popraw wyniki sportowe...

...przez poprawę Twojej siły, mocy czy wydolności będziesz dużo lepszy w swojej dyscyplinie sportu. Dzięki odpowiedniej periodyzacji treningu, będziesz w stanie uniknąć przetrenowania.

Zminimalizuj ryzyko kontuzji

Praca nad motoryką podstawową – mobilnością oraz stabilnością znacznie poprawi Twoją „odporność” na kontuzje podczas gry

Poznaj swoje słabe i mocne strony

Dzięki regularnym testom motorycznym będziesz wiedział dokładnie jakie są Twoje słabe oraz mocne strony. Profil motoryczny pozwala precyzyjnie zaplanować bloki treningowe w ramach przygotowania do startu.

Michał Oleksiejczuk – zawodnik UFC, poznaj tę historię

“Moim celem jest zdobyć pas mistrzowski UFC i wierzę, że mając odpowiedni Team – którego częścią jest Łukasz, uda mi się go zdobyć!”

Współpraca z Łukaszem zaczęła się po mojej pierwszej porażce w UFC. Wtedy uświadomiłem sobie jak ważne jest przygotowanie fizyczne i jak bardzo przekłada się to na walkę.

Z Łukaszem zaczęliśmy profesjonalne przygotowania mające na celu poprawę mojej siły, dynamiki, kondycji oraz elastyczności mojego ciała. Zawsze ciężko przygotowuję się do pojedynków, jednak teraz oprócz tego trenuję również mądrze i widzę ciągły progress.

Największym dotychczasowym sukcesem jest zwycięstwo przez TKO na UFC 267 z wcześniej niepokonanym – Shamilem Gamzatovem.

Moim celem jest zdobyć pas mistrzowski UFC i wierzę, że mając odpowiedni Team – którego częścią jest Łukasz, uda mi się go zdobyć!

Specjalista od sportu zawodowego

Co mówią nasi klienci?

Zadzwoń lub napisz

Porozmawiaj z Trenerami Elite Zone. Jesteśmy po to, aby Ci doradzić i pomóc w osiągnięciu Twoich wymarzonych celów. Zacznijmy już dziś.

Adres

Elite Zone sp. z o.o.
Al. Szucha 8
00-580 Warszawa

Telefon

793-409-709, 884-898-808

E-mail

studio@elitezone.com.pl