METAMORFOZA

METAMORFOZA

Zbuduj mięśnie,
spal tłuszcz

Jak wygląda trening?
METAMORFOZA

METAMORFOZA

Popraw pewność siebie

Jak wygląda trening?

Zbuduj mięśnie,
spal tłuszcz

Metamorfoza, sylwetka

Zmień się z EliteZone

Zbudujesz mięśnie, spalisz tkankę tłuszczową i zadbasz o swoje zdrowie

Trenerzy w Elite Zone mają podejście holistyczne – potrafią pracować nad poprawą sylwetki, siły, a także poprawiają deficyty ruchowe.

Zyskaj pewność siebie i rezultaty o jakich marzysz!

Przy odrobinie chęci i pomocy ze strony naszych trenerów osiągniesz to co chcesz ze swoją sylwetką!

Służymy pomocą również w zakresie wskazówek dietetycznych oraz dodatkowej suplementacji

Pracując nad sylwetką należy zadbać również o dodatkowe aspekty związane z poprawą formy. Każdy z trenerów wie jak powinien odżywiać się podopieczny oraz jakie suplementy powinno się stosować, aby poprawić sylwetkę.

Krzysiek, poznaj tę historię

Krzysiek Garstka to młody, teraz 26letni chłopak, który trafił do Nas/pod Nasze skrzydła po kilku nieudanych próbach rozpoczęcia pracy nad sobą.

Pierwsze kroki stawiał na dużych sieciowych siłowniach, gdzie nie do końca umiał się odnaleźć. Nikłe rezultaty pokierowały go do Elite Zone.
Przychodząc do Nas, Krzysiek chciał przed wszystkim zwiększyć swoją siłę, nauczyć się prawidłowej techniki ćwiczeń i zacząć czerpać radość z aktywności fizycznej. Los chciał, że jego drogi skrzyżowały się z trenerem Rafałem. Cofając się wstecz można stwierdzić, że wspólne początki nie były proste. Szybko okazało się, że braki w sile i technice nie są jedynym problemem. Wcześniejsze nawracające kontuzje bardzo utrudniły wykonanie wielu podstawowych ćwiczeń co nieco skomplikowało sprawę.

Jest jednak coś co dawało Krzyśkowi wielką przewagę…

Krzysiek jest osobą bardzo ambitną, skrupulatną, słowną i wykonującą powierzone mu zadania w 100%. Przez przeszło rok czasu, ciężko trenował, nie odpuścił żadnego treningu a braki, które wychodziły, dodatkowo przepracowywał w domu, według zaleceń trenera.

Przez ten rok pracy, Krzysiek zwiększył znacząco masę ciała o ponad 10kg, co w rezultacie miało duże przełożenie na wzrost siły. Warto też zauważyć, że nadprogramowe kilogramy miały w efekcie przełożenie na znaczną rozbudowę masy mięśniowej i poprawę wizualną jego sylwetki. Zaczynając z wagą 72kg i 20% poziomem tkanki tłuszczowej, skończył na 83kg i 16% poziomie tłuszczu w ciele.

Co najbardziej Nas cieszy to fakt, że Krzysiek przez ten czas stał się osobą świadomą swojego ciała. Zrozumiał mechanikę ćwiczeń i sposób ich doboru. Dowiedział się w jaki sposób konstruować swoją dietę, żeby efektywnie manipulować swoją wagą.

Sukcesem w tym wszystkim niewątpliwie jest to, że dołączył on do grona zadowolonych klientów Elite Zone, które zostaną z Nami na lata.
Tak właśnie powiększa się rodzina Elite Zone, do której serdecznie zapraszamy.

Metamorfozą sylwetki zajmuje się...

Co mówią nasi klienci?

Zadzwoń lub napisz

Porozmawiaj z Trenerami Elite Zone. Jesteśmy po to, aby Ci doradzić i pomóc w osiągnięciu Twoich wymarzonych celów. Zacznijmy już dziś.

Adres

Elite Zone sp. z o.o.
Al. Szucha 8
00-580 Warszawa

Telefon

793-409-709, 884-898-808

E-mail

studio@elitezone.com.pl